Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > NOVINKY > Essilor už štvrtý rok za sebou v rebríčku Global 100 Most Sustainable Corporations
Essilor už štvrtý rok za sebou v rebríčku Global 100 Most Sustainable Corporations
 
Spoločnosť Essilor, svetový líder v optickom priemysle, sa už 4. rok za sebou umiestnila v rebríčku 100 najvýznamnejších svetových spoločností, ktoré pri svojom podnikaní dodržiavajú zásady trvalo udržateľného rozvoja (Global 100 Most Sustainable Corporations). Výsledky boli oznámené na Svetovom ekonomickom fóre, ktoré sa konalo tento týždeň vo švajčiarskom Davose.

"Pri tejto príležitosti by som chcel zdôrazniť, aké zásadné je poskytnúť dobré videnie pre dosiahnutie tohto trvalo udržateľného cieľa Organizácie spojených národov (OSN). Vidieť dobre umožňuje každému človeku lepšie sa učiť, lepšie pracovať, lepšie žiť... a podporuje teda dosiahnutie globálnej ambície OSN pre rok 2030. V Essilor berieme túto zodpovednosť veľmi vážne a neustále sa usilujeme zlepšovať všetky oblasti nášho podnikania, ktoré môžu podporiť  snahu pre trvalo udržateľný rozvoj: poskytnúť dobré videnie všetkým ľuďom na celom svete," poznamenal Jayanth Bhuvaraghan,  generálny riaditeľ pre Essilor Corporate Mission.

Trvalo udržateľný rozvoj je jedným z najdôležitejších cieľov spoločnosti Essilor v jej misii zlepšovania životov ľudí zlepšením zraku už viac ako 165 rokov. Essilor sa snaží poskytovať tie najkvalitnejšie a najlepšie produkty zákazníkom na celom svete prostredníctvom svojej stratégie zodpovedných inovácií  a líderstva v kvalite produktov. Essilor sa zaväzuje poskytnúť ochranu zraku pre viac ako 7,2 miliardy ľudí na celom svete, ako aj poskytnúť riešenie v podobe korekcie zraku pre viac ako 4,5 miliárd ľudí, ktorí to potrebujú.

Okrem toho skupina Essilor investuje prostriedky do zvyšovania povedomia o dôležitosti dobrého videnia a snaží sa zlepšiť prístup k starostlivosti o zrak pre 2,5 miliardy ľudí na svete.

Global100 Tagline2 logo cmyk.png $Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu