Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > NOVINKY > Hlásime návrat do školských lavíc s akciou 1+1 pre deti!
Hlásime návrat do školských lavíc s akciou 1+1 pre deti!
Okuliare navyše sa hodia!
Okuliare, s ktorými budete mať úspech!

Nosiť okuliare neznamená koniec sveta! Je to šanca pre vaše dieťa. S kvalitnými a vhodnými okuliarmi sa môže vaše dieťa nielen správne vyvíjať, ale aj dobre prospievať v škole. Včasné podchytenie a liečba niektorých zrakových chýb môže predísť nutnosti nosiť okuliare v neskoršom veku. Rozhodnutie je na vás!

BOGO KIDS_hlavny motiv.jpg

Zvykne si vaše dieťa na nosenie okuliarov? Nebojte sa! 

Malé deti si často zvyknú na okuliare jednoduchšie ako deti v neskoršom veku. Deťom vo veku troch rokov je najlepšie ponúknuť farebný a veselý rám, ktorý sa im páči. Ak sa u dieťaťa vyskytne amblyopia, liečba spočíva v zakrytí zdravého oka okluzorom na niekoľko hodín denne. Keďže dieťa nemusí tieto časové úseky dobre znášať, môžete ho motivovať tak, že sa napr. zahráte na pirátov :-).

BOGO KIDS_spolocny vizual.jpg

Oči vašich detí potrebujú tú najlepšiu ochranu!

Opýtajte sa svojho očného špecialistu na okuliarové šošovky Junior Airwear, ktoré sú prakticky nerozbitné, a teda chránia oči vašich detí pred nebezpečným poranením. Sú tenšie a ľahšie, takže nezaťažujú nos a uši. Dokonale sadnú do všetkých okuliarových rámov pre deti. 

Pre maximálny zrakový komfort vyberte pre svoje dieťa okuliarové šošovky Junior Airwear Crizal Kids UV, ktoré majú dokonalý antireflexný účinok a navyše chránia oči pred nebezpečným UV žiarením. Môžete tiež zvoliť okuliarové šošovky Crizal Prevencia, ktoré okrem ochrany pred UV žiarením selektívne filtrujú modro-fialové svetlo, ktoré je pre citlivé detské oči v dnešnej dobe tabletov a smatfónov nebezpečné. Obe varianty sa jednoducho čistia, poskytujú dlhodobo číre videnie a sú odolné proti odleskom, škrabancom, odtlačkom, prachu a kvapkám vody.  

Loga.jpg 
Ku každému páru okuliarových šošoviek Junior Airwear Crizal Kids UV alebo Junior Airwear Crizal Prevencia získate okuliarové šošovky Smile Kids 1.5 HMC alebo Orma 1.5 Sun (hnedá alebo čierna) ako druhý pár pre rovnakého nositeľa za 1 €. Viac informácií poskytne vaša optika. 

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu