Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > NOVINKY > Svetový deň zraku - 10. októbra
Svetový deň zraku - 10. októbra
 

Skupina Essilor, svetový líder v oblasti očnej optiky, pôsobí vo viac ako 100 krajinách a má 50 700 zamestnancov. Úspech skupiny je výsledkom stratégie založenej na inováciách už viac ako 160 rokov.

Našim cieľom je umožniť čo najviac ľuďom na svete žiť kvalitnejší život vďaka lepšiemu videniu. Tento cieľ nás spája a zároveň zaväzuje - neustále inovovať, vyvíjať, zlepšovať sa a ponúkať  Vám, našim zákazníkom, tie najlepšie riešenia v starostlivosti o zrak.

Na svete dnes žije viac ako 7 miliárd ľudí, z toho 4.2 miliardy ľudí trpí poruchami zraku. Iba 1.7 miliardy ľudí má tú správnu korekciu zraku. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli zapájať do osvetových akcií,  akými je napríklad Svetový deň zraku.

Svetový deň zraku má už tradične svoje miesto v kalendári vždy druhý štvrtok v mesiaci október.

Cieľom aktivít, ktoré Essilor vyvíja v tento deň po celom svete, je upriamiť pozornosť na zrak a problémy či ochorenia, ktoré so zrakom súvisia.  Poskytnúť prístup k zdravému videniu je cieľom, ktorý presahuje ekonomické, ľudské a sociálne dimenzie a ktorý môžeme zhrnúť do troch slov: uvedomenie si problému, inovácia a konanie.

Upozorniť na problém zhoršujúceho sa zraku ľudstva je pre nás, lídra na trhu v optickom priemysle, naozaj povinnosťou. Svetový deň zraku nám umožňuje poukázať na tento globálny problém a ponúknuť potrebné riešenia.

 

 

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu