Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > NOVINKY > Zapojte sa do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen!
Zapojte sa do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen!
Essilor a Fnatic vás pozývajú objaviť online hráčsky svet prostredníctvom unikátnej digitálnej hry.
Essilor, svetový líder v oblasti očnej optiky, uvádza Eyezen Challenge v spojení s Fnatic, svetovou hráčskou online organizáciou, aby predstavil nové okuliarové šošovky Eyezen™! Tento pohlcujúci digitálny hráčsky zážitok umožní každému, aby sa zapojil a stal sa hviezdou Fnatic eSports a to len so zapojením svojich očí!

 

Súperiť budete so svetovou hráčskou legendou Fnatic,  Martinom 'Rekkles' Larssonom, vybaveným okuliarovými šošovkami Eyezen™, v unikátnom hráčskom dueli.  Hráči s najvyšším dosiahnutým skóre vyhrávajú a môžu vidieť hráčske súboje legendárnych hráčov Fnatic naživo.  

Najmodernejšia technológia sleduje pohyby oka hráčov a umožňuje im zneškodniť ciele a škodlivé modro-fialové svetlo, ktoré sa zobrazuje na obrazovke.  Cieľom tejto výzvy je vzdelávať mladú generáciu internetových nadšencov, ktorí trávia až 7 hodín denne pri obrazovkách o dôležitosti ochrany zraku. 

Okuliarové šošovky Eyezen™ uľavujú a chránia zrak vďaka technológii Eyezen™ Focus™ a filtru proti škodlivému modro-fialovému žiareniu.  Eyezen™ je navrhnutý pre život v neustálom pripojení, pre ľudí, ktorí nosia dioptrické okuliare, ale aj pre tých, ktorí ich nenosia a majú potrebu ochrany zraku pri používaní digitálnych zariadení.  

"Život v neustálom pripojení a striedanie viacerých obrazoviek vytvára nové vizuálne potreby. Organizácia eSport s 27 miliónmi hráčov denne je skvelou príležitosťou na vytvorenie povedomia medzi hráčmi, či už nosia okuliare alebo nie, o dôsledku obrazoviek na ich zrak" hovorí Alain Riveline, Global Marketing VP v Essilor. 

 
 


Zapojte sa do Fnatic s okuliarovými šošovkami Eyezen tu: Eyezen-challenge.com


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu