Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Novinky
 

Čo je nové v Essilor?

EyeDrive - Inovácia pre vodičov EyeDrive - Inovácia pre vodičovEyeDrive predstavujú celkom nový segment okuliarových šošoviek špeciálne vyvinutých pre bezproblémové a jasné denné aj nočné videnie – je to dokonalé riešenie pre všetkých vodičov.
Eyezen - nechajte svoje oči oddýchnuť od digitálnych životov Eyezen - nechajte svoje oči oddýchnuť od digitálnych životovEssilor inovuje a predstavuje nový rad okuliarových šošoviek pre prácu s digitálnymi zariadeniami - Eyezen. Nechajte svoje oči odpočinúť od ich každodenných životov s neustálym pripojením a zároveň chráňte ich zrak pre budúcnosť.
Essilor pozýva obchodných partnerov na 12. Kongres OÚS Essilor pozýva obchodných partnerov na 12. Kongres OÚSEssilor Slovakia, hlavný sponzor podujatia, pozýva všetkých obchodných partnerov na 12. Kongres OÚS, ktorý sa koná v dňoch 14.-16.10.2016 v hoteli Družba v Jasnej.
Svetový deň zraku bude 13. októbra Svetový deň zraku bude 13. októbraSvetový deň zraku bude tento rok 13. októbra. Prejavte lásku svojim očiam a zapojte sa do celosvetovej iniciatívy pre zdravé videnie s Essilor!
Essilor už 6. rok za sebou medzi 100 najinovatívnejšími spoločnosťami sveta Essilor už 6. rok za sebou medzi 100 najinovatívnejšími spoločnosťami svetaSpoločnosť Essilor už šiesty rok za sebou patrí podľa rebríčku Forbes medzi 100 najinovatívnejších spoločností sveta.
Essilor pozýva na výstavu Expooptik Essilor pozýva na výstavu ExpooptikEssilor Slovakia, generálny partner podujatia, pozýva všetkých odborníkov v starostlivosti o zrak na výstavu Expooptik, ktorá sa uskutoční 9.-10. septembra 2016 v Trenčíne. Tešíme sa na vás na našom stánku!
Essilor ohlasuje výzvu Open Innovation Challenge Essilor ohlasuje výzvu Open Innovation ChallengeSpoločnosť Essilor oznamuje výzvu Open Innovation Challenge s cieľom vyvinúť a podporiť inovatívne riešenia pre základné meranie refrakčných vád v častiach sveta, kde sú podmienky pre refrakciu obtiažne.
Skupina expertov vyriešila problém rekordne vysokej myopie: - 108,00 dioptrií Skupina expertov vyriešila problém rekordne vysokej myopie: - 108,00 dioptriíRekord dosiahnutý! Vďaka okuliarovým šošovkám s -108 dioptriami a cylindrom 6,00 dosiahla skupina odborníkov na Slovensku a vo Francúzsku výrazný pokrok v korekcii ťažkej myopie.
Užívajte si leto s Essilor! Užívajte si leto s Essilor!Essilor prináša tie najlepšie riešenia pre ochranu vášho zraku pred nebezpečným UV žiarením nielen v lete, ale aj po celý rok! Vyberte si z bohatej ponuky zrkadlových odtieňov e-mirror, polarizačných Xperio alebo samozafarbovacích Transitions.
Infografika Eyezen Infografika EyezenZaujímavé fakty o okuliarových šošovkách Eyezen alebo čo ste možno nevedeli o svojom zraku. Pozrite si našu novú infografiku!
Zmena sídla spoločnosti Essilor Slovakia Zmena sídla spoločnosti Essilor SlovakiaSpoločnosť Essilor Slovakia bude od 6. 6. 2016 sídliť na novej adrese. Tešíme sa na vás v nových priestoroch!
Nový rekord Essilor: Okuliarové šošovky so silou -108 dioptrií! Nový rekord Essilor: Okuliarové šošovky so silou -108 dioptrií!Sme hrdí, že sa nám podarilo opäť niečo výnimnočné. Pre nášho zákazníka, Jána Miškoviča z Banskej Bystrice, sme vyrobili a zabrúsili špeciálne okuliarové šošovky so silou -108 dioptrií.
Zapojte sa do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen! Zapojte sa do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen!Essilor a Fnatic vás pozývajú objaviť online hráčsky svet prostredníctvom unikátnej digitálnej hry s Eyezen! Tento pohlcujúci digitálny hráčsky zážitok umožní každému, aby sa zapojil a stal sa hviezdou Fnatic eSports a to len so zapojením svojich očí!
Varilux Eyezen je odteraz Varilux Digitime! Varilux Eyezen je odteraz Varilux Digitime!Od 1. 3. 2016 produktová rada Varilux Eyezen mení názov na Varilux Digitime.
Navštívte stánok Essilor na výstave Opta v Brne! Navštívte stánok Essilor na výstave Opta v Brne!Essilor vás privíta na svojom stánku s predstavením svojich top produktov - okuliarových šošoviek Eyezen pre prácu s digitálnymi zariadeniami, unikátnymi virtuálnymi okuliarmi Nautilus!
Essilor už štvrtý rok za sebou v rebríčku Global 100 Most Sustainable Corporations Essilor už štvrtý rok za sebou v rebríčku Global 100 Most Sustainable CorporationsSpoločnosť Essilor, svetový líder v optickom priemysle, sa už 4. rok za sebou umiestnila v rebríčku 100 najvýznamnejších svetových spoločností, ktoré pri svojom podnikaní dodržiavajú zásady trvalo udržateľného rozvoja.
Novinky v ponuke od 4. 1. 2016 Novinky v ponuke od 4. 1. 2016Predstavujeme novinky v ponuke Essilor: 6 nových zrkadlových odtieňov, Xperio Colors modrá, 2 nové športové farby a nová skladová okuliarová šošovka Orma 1.5 XTRActive!
Novinka Nautilus - Virtuálna realita od Essilor Novinka Nautilus - Virtuálna realita od EssilorNautilus je exkluzívna predajná pomôcka spoločnosti Essilor, ktorá umožní ten správny výber okuliarových šošoviek pre vašich zákazníkov.
Essilor oslavuje 40. výročie vstupu na burzu Essilor oslavuje 40. výročie vstupu na burzuJedinečný príbeh ľudskej podnikavosti v priemysle a obchode sa začína v Paríži v roku 1849, kedy skupina remeselníkov zakladá spoločnosť Societé des Lunetiers. Spoločnosť, známa pod názvom SL, sa rýchlo stáva kľúčovým hráčom v oblasti korekcie zraku.
Plnohodnotný život aj s -104 dioptriami Plnohodnotný život aj s -104 dioptriamiAni nekonečný zoznam diagnóz mu nebráni žiť aktívnym životom. Prečítajte si inšpiratívny rozhovor s Jánom Miškovičom alias Mišiakom!
Svetový deň zraku bude 8. októbra! Svetový deň zraku bude 8. októbra!Zapojte sa do iniciatívy Essilor na celom svete a pripomeňte si Svetový deň zraku už 8. 10. Zdvihnite vlajku za lepšie videnie ľudí na celom svete!
Essilor opäť medzi 100 najinovatívnejšími spoločnosťami sveta! Essilor opäť medzi 100 najinovatívnejšími spoločnosťami sveta!Essilor už piaty rok za sebou patrí podľa magazínu Forbes medzi 100 najinovatívnejších spoločností sveta.
Essilor Slovakia na výstave Expooptik 2015 Essilor Slovakia na výstave Expooptik 2015Navštívte stánok Essilor na výstave Expooptik Trenčín, ktorá sa uskutoční 11.-12. septembra 2015.
Hlásime návrat do školských lavíc s akciou 1+1 pre deti! Hlásime návrat do školských lavíc s akciou 1+1 pre deti!Ku každému páru okuliarových šošoviek Junior Airwear Crizal Kids UV alebo Junior Airwear Crizal Prevencia získate druhý pár za 1 €. Viac informácií poskytne vaša optika.
Objednávajte okuliarové šošovky online cez Opsysweb! Objednávajte okuliarové šošovky online cez Opsysweb!Opsysweb - objednávajte okuliarové šošovky rýchlo a pohodlne. Je to také jednoduché!
Okuliarové šošovky do každého slnečného rámu! Skúste SunMax! Okuliarové šošovky do každého slnečného rámu! Skúste SunMax!Slnečné okuliarové šošovky SunMax sú vhodné pre všetkých, ktorí chcú nosiť svoje obľúbené slnečné okuliare ľubovoľnej veľkosti s dioptrickými okuliarovými šošovkami. Vaši zákazníci si teraz môžu vybrať vzhľad podľa svojho vkusu a zároveň dobre vidieť!
Rozšírená ponuka Transitions XTRActive od 1.5.! Rozšírená ponuka Transitions XTRActive od 1.5.!Okuliarové šošovky Transitions XTRActive sú od 1. mája 2015 dostupné v troch atraktívnych farbách: sivej, hnedej a grafitovo zelenej.
Deep Lights - inovatívne riešenie pre meranie vlastností okuliarových šošoviek Deep Lights - inovatívne riešenie pre meranie vlastností okuliarových šošoviekDeep Lights je inovatívne riešenie, ktoré umožňuje veľmi presne merať filtráciu svetla na okuliarových šošovkách (vrátane slnečných).
Predstavujeme Eyezen - okuliarové šošovky pre úľavu očí od digitálneho života Predstavujeme Eyezen - okuliarové šošovky pre úľavu očí od digitálneho životaEssilor inovuje a predstavuje nový rad okuliarových šošoviek pre prácu s digitálnymi zariadeniami - Eyezen. Nechajte svoje oči odpočinúť od ich každodenných životov s neustálym pripojením a zároveň chráňte ich zrak pre budúcnosť!
Hlasujte za inovácie Essilor na cenu TOP OPTA 2015! Hlasujte za inovácie Essilor na cenu TOP OPTA 2015!Essilor vás privíta na svojom stánku s predstavením noviniek roku 2015 - okuliarových šošoviek Eyezen pre prácu s digitálnymi zariadeniami a unikátnou meracou pomôckou Deep Lights.
Essilor Slovakia sa pripojil k aktivitám Svetového dňa zraku na celom svete Essilor Slovakia sa pripojil k aktivitám Svetového dňa zraku na celom svetePozrite si reportáž zo screeningu, ktorý sme organizovali pri príležitosti Svetového dňa zraku!
Essilor 23. najinovatívnejšou spoločnosťou na svete Essilor 23. najinovatívnejšou spoločnosťou na sveteEssilor sa už tretí rok za sebou umiestnil v rebríčku najinovatívnejších spoločností, ktorý každoročne vyhlasuje magazín Forbes.
Svetový deň zraku - 10. októbra Svetový deň zraku - 10. októbraVenujte čas svojmu zdraviu a absolvujte vyšetrenie zraku!

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu