Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Nautilus
 
​CÍTENIE, VYSKÚŠANIE, VIDENIE, POCHOPENIE:
JEDINEČNÁ SKÚSENOSŤ, KTORÚ PRINESIE NAUTILUS DO ŽIVOTA VAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Už viac ako 10 rokov využíva výskumný a vývojový tím spoločnosti Essilor nástroje virtuálnej reality pri koncipovaní, testovaní a návrhu nových produktov. Okuliarové šošovky rady Varilux S series boli navrhnuté „virtuálne“, skôr než sme ich dokázali „reálne“ vyrobiť! 

Spoločnosť Essilor je presvedčená, že virtuálna realita sa má dostať ďalej než do procesu výskumu a vývoja a má sa začleniť do praxe ako účinný nástroj predaja pre profesionálov v oblasti starostlivosti o zrak.

Nautilus_realita.jpg

Poskytnúť zákazníkovi správnu radu pri výbere okuliarových šošoviek predstavuje dennú výzvu každého profesionála v oblasti starostlivosti o zrak. Nápomocné sú mu skúsenosti, spätná väzba od zákazníkov a predajné nástroje, ktoré má k dispozícii.

Nautilus_muz.jpg

Nautilus je exkluzívna predajná pomôcka spoločnosti Essilor, ktorá umožní ten správny výber okuliarových šošoviek pre vašich zákazníkov. Sprostredkuje vašim zákazníkom hlboký zážitok priamo v optike, simuláciou ich budúceho videnia, s dôrazom na prínosy okuliarových šošoviek, ktoré im odporúčate. 

Vďaka know-how spoločnosti Essilor v oblasti virtuálnej reality posilňuje Nautilus vašu odbornosť a dáva váhu vašim odporúčaniam, čo umožní ponúkať najlepšie riešenia pre zákazníkov. 

Zoznámte sa s Nautilom aj prostredníctvom nášho videoblogu:
 

 


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu