Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > PRÍSTROJE PRE OPTIKU A OPTOMETRIU
PRÍSTROJE
 
Spoločnosť Essilor ponúka, okrem výroby okuliarových šošoviek, aj rôzne prístroje na vyšetrenie zraku, meranie, brúsenie a osadenie okuliarových šošoviek. Spoločnosť Essilor rozširuje v posledných rokoch svoj štandardný sortiment prístrojov s cieľom zjednodušiť a optimalizovať každodennú organizáciu práce v prevádzkach očnej optiky.

Zoznam niektorých z týchto prístrojov je uvedený nižšie. Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa na náš predajný tím alebo napíšte na pristroje@essilor.sk.
Vlnové analyzátoryVlnový analyzátor je rýchly a plno automatický aberometer s intuitívnym ovládaním. Umožňuje zmerať refrakciu s presnosťou na 1/100 dioptrie.
Nika PolaFit 3DVyskúšajte si s prístrojom NIKA PolaFit® 3D najpohodlnejší spôsob refrakcie!
Retina 400Prístroj Retina 400 je so svojím širokým zorným poľom a senzorom vysokého rozlíšenia ideálnym riešením pre vysoko kvalitné zobrazovanie sietnice.
Mr. Blue 2.0Ak hľadáte brúsiaci systém, ktorý si dokáže poradiť so všetkými typmi rámov a okuliarových šošoviek, prestaňte hľadať - našli ste Mr. Blue 2.0.
Mr. OrangeBrúsny automat Mr. Orange je bezkonkurenčne efektívny od skenovania až po zábrus!
Delta 2Nový kompaktný brúsny systém, jednoduchší ako kedykoľvek predtým.
NeksiaBrúsny automat pre zvládnutie náročného pracovného dňa!
Visioffice 2Visioffice 2 je systém pre dynamické priestorové meranie oka, ktorý veľmi presne zmeria všetky parametre potrebné na výrobu okuliarovej šošovky plne prispôsobenej nositeľovi.
NautilusNautilus je exkluzívna predajná pomôcka spoločnosti Essilor, ktorá umožní ten správny výber okuliarových šošoviek pre vašich zákazníkov.
Deep LightsDeep Lights je inovatívne riešenie, ktoré umožňuje veľmi presne merať filtráciu svetla na okuliarových šošovkách.
eye-rulerSvet sa mení a my s ním! Ak hľadáte kompatibilnú meraciu pomôcku do svojej optiky, eye-ruler je určený práve pre vás!
Trial Pal BoxUrobte z progresívnych šošoviek váš najpredávanejší produkt so skúšobnou sadou progresívnych šošoviek Trial Pal Box!
Výpredaj prístrojov Vitajte v sekcii výpredaj prístrojov Essilor pre očné optiky a ambulancie! Nájdete tu aktuálne výpredajové kúsky za skvelé ceny!

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu