Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Detský zrak
 

Zdravie detí je pre každého rodiča to najdôležitejšie. 

  • Prvé vyšetrenie detského zraku u očného lekára sa doporučuje vo veku 3 rokov. 
  • Pokiaľ sa v rodinnej anamnéze vyskytuje rozvinutá myopia alebo hypermetropia, alebo pokiaľ sa v rodine vyskytla cukrovka alebo dedičná zraková vada, vyšetrenie u očného lekára je nutnosť.

Pretože prvé roky života sú rozhodujúce pre vývoj zraku, zodpovednosť za ochranu zraku svojich detí nesú rodičia. Včas diagnostikované refrakčné vady môžu byť liečené s dobrými výsledkami a možno tak predísť noseniu okuliarov v dospelosti.

Mnoho rodičov dobre vie, čo znamená nosiť okuliare pretože viac než jedna tetina populácie okuliare nosí. Ak by sme prinútili naše deti nosiť okuliare, ktoré nemajú radi (okuliarové šošovky sú príliš hrubé/ťažké), alebo s ktorými je videnie problematické (nemajú antireflexnú vrstvu), bolo by pre ne nosenie okuliarov traumatizujúce, namiesto toho, aby pomohlo liečiť ich zrakovú vadu.

Pretože bezpečnosť našich detí je na prvom mieste, doporučujeme pre ne naše bezpečné okuliarové šošovky Crizal Kids Junior Airwear s povrchovou úpravou Crizal Prevencia.

Prevencia Mum+child closeUp new.jpg

Okrem bezpečnosti okuliarových šošoviek je tiež veľmi dôležitá ochrana ich povrchu. Detské okuliarové šošovky sú odolné proti odtlačkom, poškriabaniu, vode, prachu a rušivým odleskom. Veľmi ľahko sa čistia. Pre ochranu povrchu detských okuliarových šošoviek doporučujeme povrchovú úpravu Crizal. 

Spoločnosť Essilor si je vedomá, že naše deti si zaslúžia to najlepšie, a preto ponúka široký sortiment okuliarových šošoviek pre deti.


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu