Okuliarové šošovky Essilor

Korekcia zraku

Zaobstarajte si také okuliarové šošovky, ktoré spĺňajú vaše potreby.

Ochrana zraku

Objavte tú najlepšiu ochranu vášho zraku pred škodlivým žiarením.

Lepší komfort

Kvalita videnia závisí od správnej voľby okuliarových šošoviek.

Nechajte si zmerať svoj zrak

Výber vhodných okuliarových šošoviek sa skladá z troch krokov. Najprv si zvoľte také okuliarové šošovky, ktoré zodpovedajú vašim predpísaným dioptriám. Korekciu vám predpíše očný špecialista na základe zmerania zraku. Na základe vašich potrieb vám očný špecialista vyberie okuliarové šošovky jednoohniskové (Eyezen™) alebo multifokálne (Varilux®).

Eyezen

Eyezen sú celodenné okuliarové šošovky špeciálne navrhnuté pre váš život online.

Varilux

Okuliarové šošovky Varilux sú progresívne šošovky. Na rozdiel od jednoohniskových okuliarových šošoviek s nimi vidíte úplne bez problémov na blízko, do diaľky aj na strednú vzdialenosť. Pre tých, ktorí sú starší ako 45 rokov.

Chráňte si svoj zrak

Zvoľte si riešenie, ktoré pomôže váš zrak chrániť pred škodlivým UV žiarením a modrým svetlom.

Xperio Sun

Ponúkame širokú škálu módnych slnečných okuliarových šošoviek, ktoré zaisťujú ostré a jasné videnie a chránia oči pred škodlivým UV žiarením. Vyberte si z našej novej rady slnečných okuliarových šošoviek a chráňte tak svoje oči!

Eye Protect System

Okuliarové šošovky s technológiou Eye Protect System pomáhajú chrániť zrak pred UV žiarením a modrým svetlom, každý deň.

Zlepšite kvalitu svojho videnia

Chráňte svoje oči okuliarovými šošovkami poskytujúcimi ochranu proti odleskom, šmuhám a škrabancom a dosiahnete dokonalú kvalitu videnia. Vnímajte svet ako dokonalý obraz.

Crizal

Doplňte svoje komplexné riešenie okuliarových šošoviek o o technológiu Crizal. Ide o povrchovú úpravu, ktorá zlepšuje ostrosť videnia a chráni vaše okuliarové šošovky pred nepriateľmi ostrého obrazu.