Xperio Sun

Všetky slnečné okuliarové šošovky navrhujeme tak, aby chránili pred škodlivým UV žiarením, zabezpečovali ochranu zdravia vašich očí zakaždým, keď slnečné okuliare nosíte. Ponúkame vám na výber širokú škálu odtieňov zafarbenia, polarizačných okuliarových šošoviek a šošoviek so zrkadlovým prevedením, takže ich môžete skombinovať s akýmikoľvek okuliarovými rámami a dosiahnuť dokonalý vzhľad. Rad Essilor Sun je kompatibilný s technológiami okuliarových šošoviek Varilux a Eyezen.

Xperio Mirrors

Vystúpte z davu. Dodajte svojim slnečným šošovkám moderný a módny, alebo športový vzhľad. Xperio Mirrors sú dostupné v 13 štýlových farbách, ktoré dodajú vášmu imidžu ten pravý letný nádych.

Xperio Polarised

Xperio Polarized poskytujú najlepší vizuálny komfort a maximálnu ochranu pred oslnením a škodlivým UV svetlom. Buďte sami sebou a vyzerajte jednoducho skvele. Dostupné v rôznych farbách a zrkadlových prevedeniach.

Xperio Tinted

Xperio Tinted poskytujú ochranu proti oslneniu pri zachovaní prirodzeného vnímania farieb. Sú vhodné aj ako slnečné dioptrické okuliare. K dispozícii v širokej škále farieb a gradálov. Vyberte si farbu, ktorá bude dokonalo dotvárať váš nový letný outfit.

Xperio React Tinted

Na pláži, v kaviarni, na prechádzke alebo za volantom? Už nemusíte riešiť akú činnosť robíte alebo kde ju robíte, novinka Xperio Sun React Tinted, vám vždy vytvorí ideálne vizuálne podmienky, aby ste si mohli vychutnať bezstarostné nosenie slnečných okuliarov kdekoľvek a kedykoľvek.