Korekcia zraku

Eyezen

Eyezen sú celodenné okuliarové šošovky špeciálne navrhnuté pre váš život online

Benefity

Pomáhajú znižovať namáhanie očí

8 z 10 nositeľov pociťuje úľavu*

Pomáhajú znižovať očnú únavu

84% nositeľov prehlasuje, že s okuliarovými šošovkami Eyezen majú menej unavené oči **

Zlepšujú držanie tela

8 z 10 užívateľov pociťujú úbytok bolesti spôsobenej zlým držaním tela ***

Zlepšujú čitateľnosť digitálnych zariadení

zlepšujú čitateľnosť malých veľkostí písma ****

Pohodlné videnie

Či už hovoríme o počítačoch, inteligentných hodinkách či telefónoch, okuliare ďaleko viac než kedykoľvek v minulosti podporujú náš život online. Každodenné používanie digitálnych zariadení môže vaše oči zaťažovať a spôsobovať ich namáhanie. Okuliarové šošovky Eyezen sú jednoohniskové okuliarové šošovky. Ponúkajú ostrejšie videnie ako bežné jednoohniskové okuliarové šošovky a pomáhajú znižovať únavu očí. Okuliarové šošovky Eyezen sú k dispozícii pre každého - či už máte predpis alebo len túžite po okuliaroch pre svoju každodennú prácu s digitálnymi obrazovkami a displejmi.

Okuliarové šošovky s prídavkom pre zvýšenie komfortu vášho videnia

Prídavok, ktorý sa nachádza na spodnej strane okuliarových šošoviek, označujeme ako technológiu Eyezen Focus. Veľmi významne podporuje úsilie vašich očí prispôsobiť sa práci s digitálnymi zariadeniami. Technológia Eyezen Focus znižuje namáhanie očí a zlepšuje čitateľnosť malých znakov.

Eyezen blur

Okuliarové šošovky Essilor Eyezen predstavujú technológiu Eyezen Focus.

 

OCHRANA PRED MODRÝM SVETLOM

Eyezen vás chráni pri práci alebo počas voľného času pri obrazovkách a displejoch použitím integrovanej technológie Smart Blue FilterTM, ktorá znižuje množstvo škodlivého modrého svetla, ktorému ste vystavení.

Žena v okuliaroch so šošovkami Essilor Eyezen

 

ZNÍŽENÉ NAMÁHANIE OČÍ A LEPŠIE DRŽANIE TELA

Predstavte si, ako pracujete s telefónom, laptopom alebo tabletom. Častokrát ste k nim veľmi blízko, pozeráte sa na ne dlhý čas a obvykle s neprirodzeným držaním tela. Eyezen vám ponúka podporu videnia v spodnej časti okuliarovej šošovky, ktorá zaisťuje, že predmety v tejto oblasti vidíte jasnejšie. Ak sa pozeráte cez spodnú časť okuliarovej šošovky Eyezen, obrázky a texty pôsobia výraznejším dojmom, a vy sa preto budete pri práci so svojím zariadením menej hrbiť.

Muž v okuliaroch s okuliarovými šošovkami Essilor Eyezen hrá počítačové hry

 

NEMÁTE PREDPIS? NEVADÍ, EYEZEN JE TU AJ PRE VÁS

Aj keď nemáte predpis, aj tak môžete využiť výhody okuliarových šošoviek Eyezen. Technológia Eyezen Focus vám pomôže po celý deň uvoľniť zrak, uľaví od namáhania očí a podporí správne držanie tela. Používanie okuliarových šošoviek Eyezen znamená tiež to, že budete môcť konečne nosiť tie skvelé rámy, po ktorých ste vždy túžili.

Děcka v okuliaroch so šošovkami Essilor Eyezen

ZAVIAZALI SME SA K TESTOVANIU BENEFITOV

Vykonávame systematické testy, aby sme zaistili dôkaz o benefitoch našich produktov

14 185 ľudí

testovalo a hodnotilo Essilor okuliarové sklá v každodenných situáciách

18 981 osôb

testovalo okuliarové šošovky spoločnosti Essilor

312 štúdií

okuliarových šošoviek spoločnosti Essilor bolo vytvorených v spolupráci so spotrebiteľmi

Kompletné riešenie, ktoré chráni váš zrak a ponúka výhody

Ochrana zraku

Eye Protect System

Okuliarové šošovky s technológiou Eye Protect System pomáhajú chrániť zrak pred UV žiarením a modrým svetlom, každý deň.

Dozvedieť sa viac

Ochrana zraku

Transitions Signature GEN8

Zamilujte sa rovnako ako 9 z 10 nositeľov okuliarov

Dozvedieť sa viac

Lepší komfort

Crizal Sapphire HR

Najlepšia antireflexná povrchová úprava v každom ohľade.

Dozvedieť sa viac

 

* Disclaimer to add: “Wearers who said they were suffering from glare (n=52/76) Wearers who rated glare less troublesome with EyezenTMlenses than with their current eyeglasses.“ | Sources: “EyezenTM lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2015 (n=76)”

**“Compared with regular single vision lenses” | Sources: “EyezenTM+ lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2016 (n=51).”

***“Wearers who said they were suffering from postural pain (n=54/76) Wearers who rated postural less troublesome with EyezenTMlenses than with their current eyeglasses. “ | Sources: “EyezenTM lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2015 (n=76)”

*****“Compared with regular single vision lenses” | Sources: “EyezenTM+ lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2016 (n=51).”