Ochrana zraku

Transitions Signature GEN8

Nová technológia - Nové hranice účinnosti

Benefity

Okuliarové šošovky sa aktivujú

v interiéri (číre) i vonku (zafarbené)

Vyjadrujú váš štýl

ZVyberte si z mnohých odtieňov zafarbenia a prispôsobte ich vášmu okuliarovému rámu.

Ochrana pred škodlivým svetlom

Podporujú každodennú ochranu pred škodlivým UV žiarením a modrým svetlom.*

Bez starostí

Nosenie okuliarov pre vás bude vďaka samozafarbujúcim okuliarovým šošovkám bez starostí.

Aktivujú sa v interiéri aj vonku

Žiadajte okuliarové šošovky s technológiou Transitions, ktorá pohodlne chráni vaše oči vo vnútri aj vonku. Technológia Transitions Signature je technológiou s najlepšou odozvou, ktorá sa neustále prispôsobuje svetelným podmienkam vo vašom okolí. Pri vystavení prirodzenému svetlu sa trilióny samozafarbovacích molekúl technológie Transitions Signature Chromea VII začnú prenastavovať tak, aby do vašich očí dopadalo optimálne množstvo svetla bez ohľadu na to, či sa nachádzate na priamom slnečnom svetle alebo pod zatiahnutou oblohou.

 

Transitions Signature Gen8, Transitions XTRActive, Style Mirrors
Transitions Signature Gen8 TO NEJLEPŠIE ZO VŠETKÝCH FOTOCHROMATICKÝCH ŠOŠOVIEK

VYBERTE SI FARBU. ZVOĽTE SI SVOJ ŠTÝL.

Zlaďte svoje okuliarové rámy s jednou z jedenástich farieb okuliarových šošoviek Transitions. Každá z farieb sa aktivuje, ak je vystavená svetlu, a po návrate do interiéru dôjde k rýchlemu návratu do číreho stavu. Teraz môžete zaistiť, že aj vonku vyzeráte skvele a váš zrak je pritom stále chránený.

KAŽDODENNÁ STAROSTLIVOSŤ O ZRAK.

Svetlo je kľúčové pre naše videnie a tiež pre našu celkovú pohodu. Časť svetelného spektra, ktoré dopadá do našich očí, je tvorená škodlivými svetelnými zložkami, ktoré môžu zdravie našich očí poškodiť. Technológia Transitions v našich okuliarových šošovkách priebežne absorbuje 100% UVA a UVB žiarenia. Pohlcuje tiež škodlivé modré svetlo, vyžarované modernými svetelnými zdrojmi a najmä slnkom.

muž
Transitons Signature GEN 8 - Miluj nebo vymEň - 30ňová garancia

ZAVIAZALI SME SA K TESTOVANIU BENEFITOV

Vykonávame systematické testy, aby sme zaistili dôkaz o benefitoch našich produktov

88%

nositeľov okuliarových skiel Transitions je s nimi spokojných

#1

fotochromická značka odporúčaná odborníkmi v oblasti starostlivosti o oči

Transitions je pohodlné a komplexné adaptívne riešenie pre meniace sa svetelné podmienky a v jedinej okuliarovej šošovke.

Korekcia zraku

Varilux X Series

Varilux X Series je prvou radou okuliarových šošoviek Varilux, ktorá výrazne znižuje nutnosť pohybu hlavou a zaisťuje, že máte v rámci bežných i menej bežných denných aktivít na dosah ruky videnie tak prirodzené, ako je to len možné.

Dozvedieť sa viac

Korekcia zraku

Eyezen

Jednoohniskové okuliarové šošovky. Pomáhajú vašim očiam oddýchnuť si od počítača a mobilu a zároveň chránia váš zrak pre budúcnosť.

Dozvedieť sa viac

Lepší komfort

Crizal Sapphire

Crizal Sapphire - Toto všestranné vylepšenie okuliarových šošoviek je navrhnuté za účelom zníženia odrazivosti bez ohľadu na to, odkiaľ rušivé svetlo prichádza - presnejšie videnie a špičkové estetické vlastnosti okuliarových šošoviek. V okuliaroch so šošovkami spoločnosti Essilor s technológiou Crizal Sapphire.

Dozvedieť sa viac

 

(1)Harmful light = UV and Blue-Violet light(2)McCarty CA, Taylor HR. A review of the epidemiologic evidence linking ultraviolet radiation and cataracts. Dev Ophthalmol. 2002; 35:21-31. Sunlight and the 10-year incidence of age-related maculopathy: The Beaver Dam Eye Study. Arch. Ophthalmol., 122, 750-757. New discoveries and therapies in retinal phototoxicity, Serge Picaud et Emilie Arnault, Points de Vue N°68, Spring 2013. 

88% of wearers are satisfied with their Transitions lenses. Source: Essilor consumer brands tracking (MSW - ARS 2017)

Transitions lenses are the brand of photochromic lenses most often recommended by eyecare professionals. Transitions Eyecare Professional Brand Tracking (MSW-ARS, 2016: Brazil, Canada, Colombia, France, Germany, Italy, Mexico, Spain, United Kingdom, and United States)