Korekcia zraku

Varilux X Series

Varilux X Series je prvou radou okuliarových šošoviek Varilux, ktorá výrazne znižuje nutnosť pohybu hlavou a zaisťuje, že máte v rámci bežných i menej bežných denných aktivít na dosah ruky videnie tak prirodzené, ako je to len možné.

Benefity

Ostré videnie

Okuliarové šošovky rady Varilux X ponúkajú ostré videnie na všetky vzdialenosti.

Veľká čítacia plocha

Zóna videnia na blízko bola optimalizovaná tak, aby vám poskytla čo nejväčšiu šírku zorného poľa, keď sa pozeráte na veci vo vzdialenosti na dosah ruky.

Neviditeľný prechod medzi zónou videnia na blízko a do diaľky

Hladký prechod z videnia do diaľky cez videnie na strednú vzdialenosť až po videnie do blízka.

Revolúcia v technológii okuliarových šošoviek

Základná štruktúra okuliarových šošoviek bola prepracovaná, aby zaistila rovnováhu v pohybe.

Nie je nutné hýbať hlavou

Moderné technológie vám umožňujú vidieť viac aj perifernym videním, bez toho aby ste museli hýbať hlavou.

Zažite úplnú vizuálnu slobodu

Používanie okuliarových šošoviek Varilux X Series povyšuje vaše videnie na úplne novú úroveň. Rozšírte svoje videnie vo vzdialenosti na dĺžku paže. Zažite plynulejšie prechody medzi jednotlivými zónami videnia. Nemusíte už natáčať hlavu, aby ste správne zaostrili. Slobodne vykonávajte viac vecí naraz bez obmedzenia - a zďaleka nielen to.

UVIDÍTE VIAC AJ LETMÝM POHĽADOM

Rovnako ako všetky ostatné okuliarové šošovky Varilux, aj Varilux X Series sú navrhnuté tak, aby poskytli ostré videnie na viaceré vzdialenosti. Okuliarové šošovky rady Varilux X sa líšia tým, že vám umožňujú plynulý prechod medzi jednotlivými zónami videnia. Jedná sa o skutočne neuveriteľnú inováciu, ktorá znamená, že ste schopní úplne neobmedzenej interakcie so všetkými predmetmi vo svojom okolí bez akýchkoľvek vizuálnych obmedzení.

Varilux X Series – Prednášajúca žena v okuliaroch s šošovkami Essilor z rady Varilux X Series

 

SLOBODA OSTRÉHO VIDENIA

Bežnou sťažnosťou nositeľov multifokálnych okuliarových šošoviek je skutočnosť, že sú nútení neustále natáčať hlavu smerom, ktorým sa chcú pozerať. Vo všetkých testovaných situáciách zistili nositelia Varilux X Series, že ak sa venujú viacerým činnostiam naraz, nemusia za účelom zaostrenia na konkrétny predmet príliš hýbať hlavou.

SLOBODA OSTRÉHO VIDENIA

TECHNOLÓGIE VIZUÁLNEJ REVOLÚCIE

Varilux X Series využíva technológiu Nanoptix a Synchroneyes a predstavuje aj novú revolučnú technológiu Xtend. Tieto tri technológie spoločne zaisťujú ostré videnie na všetky vzdialenosti.

XTEND

Technológia Xtend prináša ostré videnie na niekoľko vzdialeností v rovnakom uhle pohľadu. Nositelia tak môžu ľahko zachytiť každý detail na dĺžku paže, a to aj v pohybe.

XTEND

NANOPTIX

Nanoptix prakticky eliminuje rušivý plávajúci efekt. Nositelia tak nestrácajú rovnováhu pri pohybe.

NANOPTIX

SYNCHRONEYES

Poskytuje rozšírené zorné polia, vďaka ktorým si môžete lepšie vychutnať všetko okolo seba.

SYNCHRONEYES

VAŠE VLASTNÉ VIDENIE

Predpisom všetko iba začína. Vaše okuliarové šošovky Varilux X Series môžu byť upravené až siedmimi jedinečnými meraniami na základe vašich návykov pri čítaní, fyziologického tvaru vášho oka a dokonca aj rámov, ktoré chcete nosiť. To je možné vďaka výnimočnému postupu merania, ktorý vyvinula spoločnosť Essilor a je používaný jej partnerskými optikami. Úroveň prispôsobenia zaisťuje, že sú vaše okuliarové šošovky Varilux X Series skutočne prispôsobené výlučne na vaše potreby, a že vám poskytujú ten najlepší vizuálny zážitok.

Vyhľadajte svojho predajcu šošoviek Varilux cez náš vyhľadávač

najdioptiku

ZAVIAZALI SME SA K TESTOVANIU BENEFITOV

Vykonávame systematické testy, aby sme zaistili dôkaz o benefitoch našich produktov

86%

nositeľov preferuje Varilux X

Až 91%

nositeľov je veľmi spokojných s kvalitou videnia na všetky vzdialenosti

2 742

nositeľov po celom svete testovalo okuliarové sklá Varilux X v každodenných podmienkach

Komplexné riešenie pre váš oči. Okuliarové šošovky s pridanou hodnotou, ktorá chráni váš zrak.

Ochrana zraku

Eye Protect System

Okuliarové šošovky s technológiou Eye Protect System pomáhajú chrániť zrak pred UV žiarením a modrým svetlom, každý deň.

Dozvedieť sa viac

Ochrana zraku

Transitions Signature GEN8

Zamilujte sa rovnako ako 9 z 10 nositeľov okuliarov

Dozvedieť sa viac

Lepší komfort

Crizal Sapphire HR

Najlepšia antireflexná povrchová úprava v každom ohľade.

Dozvedieť sa viac

 

86% of wearers prefer Varilux X series lenses over Varilux S series lenses - Single-centre study - Eurosyn - France (n=42).Among wearers who made a choice (n=28/42).

Up to 91% of wearers highly satisfied with vision quality at all distances - International multi-centre study (n=66). For overall and dynamic vision, wearers rated on a 10-point scale from ‘Not clear at all’ to ‘Very clear’. Good visual quality is from 7 to 10. For distance, intermediate and near vision, wearers rated on the same scale and on a 10-point scale from ‘Very narrow’ to ‘Very wide’. Good visual quality is when average of clarity and width is from 7 to 10.