Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Eyecode
3D prispôsobenie

Visioffice.jpg

Technológia eyecode, ktorá je k dispozícii pre progresívne okuliarové šošovky Varilux ako aj pre jednoohniskové okuliarové šošovky, je unikátny systém pre priestorovú diagnostiku zraku, ktorý sa používa pre prispôsobenie vašich okuliarových šošoviek.

 
Technológia eyecode umožňuje navrhnúť a vyrobiť päťkrát presnejšie okuliarové šošovky v porovnaní s konvenčnými okuliarovými šošovkami. Vaše videnie je okamžite jasné, netreba si namáhavo zvykať na nové okuliarové šošovky a držanie hlavy zostáva prirodzené.

Nechajte si zmerať jedinečný osobný kód pre svoje oči!

Váš očný optik vykonáva pomocou dynamického priestorového merania individuálnu diagnostiku vašich očí a zisťuje stred rotácie každého oka. Tento údaj, ktorý je nevyhnutný pre vytvorenie a osadenie vašich okuliarových šošoviek, sa nazýva eyecode.

Klinické štúdie preukázali, že dĺžka oka sa pri jednotlivých ľuďoch líši až o 30 %. Významné rozdiely sa niekedy vyskytujú aj medzi obidvoma očami, dokonca aj pre rovnaké hodnoty refrakčnej chyby.

Technológia eyecode umožnila očným optikom po prvýkrát použiť na výrobu okuliarových šošoviek Vaše osobné hodnoty získané priestorovým meraním namiesto nominálnych hodnôt.

Ako to funguje?

Dynamické priestorové meranie sa vykonáva v prevádzke očnej optiky pomocou špičkového patentovaného prístroja: Visioffice. Meranie je rýchle a veľmi presné:  Diagnostika zraku
 za 30 sekúnd: Vaše držanie hlavy a pohyby očí sa nahrávajú na video. Následne sa analyzujú, aby sa dokonale podchytilo vaše prirodzené vizuálne správanie
  • 100 % neinvazívne – Pri meraní nedochádza k žiadnemu fyzickému kontaktu s okom.
  • 100 % presnosť – Tento patentovaný systém digitálneho merania je veľmi presný a možno ho opakovať.
  • 100 % prispôsobenie – Po dokončení merania odošle očný optik do laboratória spoločnosti Essilor váš predpis a údaje o vašom oku, okuliarovom ráme a zrakovom správaní. Na základe týchto údajov sa vyrobia vaše okuliarové šošovky, ktoré v maximálnej možnej miere zodpovedajú vašim potrebám.
visioffice-2.gif
Prečo sa rozhodnúť pre eyecode?
  • Schválené nositeľmi: 65 % nositeľov dáva prednosť okuliarovými šošovkám eyecode pred najlepšími konkurenčnými okuliarovými šošovkami, ktoré sú aktuálne dostupné na trhu (testy vykonala nezávislá tretia strana). 66 % všetkých účastníkov uvádzalo, že si pri všetkých činnostiach uvedomovali lepšiu podporu prirodzeného držania hlavy
  • Okuliarové šošovky eyecode dokonale vyhovujú všetkým vašim potrebám, bez ohľadu na vek, predpis alebo výber okuliarovej šošovky (číra, slnečná, samozafarbovacia, atď.)

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu