Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Crizal
Najlepšia ochrana pred 5 nepriateľmi videnia a UV žiarením
 

Všetky okuliarové šošovky Crizal ponúkajú tú najlepšiu UV ochranu vo svojej kategórii vďaka exkluzívnemu UV filtru. Tento UV filter blokuje 100 % UVA a UVB lúčov a eliminuje UV odrazy na zadnej ploche okuliarovej šošovky. Všetky produkty Crizal majú E-SPF 25** pre okuliarové šošovky na každý deń a E-SPF 50+** pre Crizal Sun UV na slnečných šošovkách.

Okuliarové šošovky Crizal bojujú proti 5 nepriateľom číreho videnia a chránia oči pred UV žiarením:

ODRAZY
  Na povrchu okuliarovej šošovky bez antireflexnej úpravy sa dopadajúce svetlo odráža priamo do oka. Pri okuliarových šošovkách Crizal sa svetlo neodráža, a preto ich nositelia vidia kontrastnejšie a nemusia namáhať oči. Okrem toho sú okuliarové šošovky Crizal estetickejšie. 

ODTLAČKY

Okuliarové šošovky Crizal majú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu a mastnotu. Preto sú odolné proti znečisteniu a odtlačkom a ľahko sa čistia. 

ŠKRABANCE

Neviditeľné vrstvy odolné proti poškriabaniu zabraňujú opotrebovaniu a vzniku drobných trhliniek, ktoré spôsobuje každodenné nosenie a zaisťujú jasnejšie videnie. 

PRACH
  Pri utretí bežnej okuliarové šošovky vzniká na jej povrchu záporný statický náboj, ktorý priťahuje prachové čiastočky. Na povrchu okuliarových šošoviek Crizal sa záporný náboj nevytvára, preto sa na ňom nelepí prach. 

KVAPKY VODY

Povrch okuliarovej šošovky Crizal odpudzuje vodu a zabraňuje tak jej zachytávaniu. Voda vytvára malé kvapky, ktoré z šošovky ľahko stekajú. Na štandardných okuliarových šošovkách sa voda rozlieva a zachytáva sa na povrchu.

Prežite číry život s okuliarovými šošovkami Crizal! Všetky okuliarové šošovky Crizal ponúkajú najlepšiu UV ochranu** a eliminujú 5 nepriateľov číreho videnia.
 


*Najlepšia ochrana pred UV žiarením nameraná pri okuliarových šošovkách Crizal a Optifog v porovnaní s čírymi antireflexnými okuliarovými šošovkami vyrobenými z podobného materiálu. Meranie vykonala nezávislá tretia strana v USA v roku 2011. 
**Nový index, vyvinutý spoločnosťou Essilor a potvrdený nezávislou treťou stranou, potvrdzuje, že táto okuliarová šošovka chráni zrak pred UV žiarením. Pre všetký okuliarové šošovky Crizal Forte UV a Optifog s Crizal UV index E-SPF = 25, okrem šošoviek Essilor Orma® (index E-SPF = 10). Index E-SPF > 50 pre všetky okuliarové šošovky Crizal SUN UV a Optifog Sun s vrstvou Crizal UV, okrem šošoviek Essilor Orma® bez vrstvy UVX (E-SPF=25).

CRIZAL AJ PRE DETICrizal Kids UV ponúka vašim deťom najvyšší level UV ochrany pre číre šošovky s  E-SPF25. Vďaka Airwear Junior sú tieto okuliarové šošovky prakticky nerozbitné. Okrem toho poskytujú odolnosť voči škrabancom a odleskom a ľahko sa čistia - pre maximálny vizuálny komfort v detí v škole.

CRIZAL PREVENCIA - trvalá ochrana proti modro-fialovému svetlu a UV žiareniu


Crizal Prevencia.jpg

Najnovšia inovácia radu Crizal - Crizal Prevencia selektívne filtruje škodlivé modro-fialové svetlo a poskytuje tak trvalú ochranu pre zdravie Vašich očí. Škodlivé UV a modro-fialové svetlo je filtrované von a potrebné svetlo tak môže preniknúť dnu. Kliknite sem pre viac informácií o Crizal Prevencia!


 


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu