Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Varilux E Design
Jednoduché videnie pre lepší život
Okuliarové šošovky Varilux E Series rozširujú portfólio Varilux Series, prinášajú ľahkú adaptáciu pre ešte väčší počet nositeľov a pohodlné videnie pre všetkých presbyopov.

Tajomstvo série Varilux E series je exkluzívna technológia kontroly plávajúceho efektu SWIM CONTROL™. Táto nová technológia inšpirovaná technológiou Nanoptix zmierňuje plávajúci efekt s cieľom uľahčiť adaptáciu.  

SWIM CONTROL TECHNOLOGY

Rovnako ako Nanoptix, aj Swim Control vychádza z mnohonáobne patentovaných výpočtov založených na mikroprvkoch. Tieto mikroprvky sa používajú na úpravu adície nezávisle na zakrivení okuliarových šošoviek.

Výsledkom je dokonale riadená geometria okuliarovej šošovky, ktorá prináša zmiernenie plávajúceho efektu.

Plávajúci efekt nositeľa ovplyvňuje hlavne v oblasti periférneho videnia. Takže okraje okuliarovej šošovky sú vypočítané rovnako precízne, ako pri technológii Nanoptix, zatiaľčo zbytok okuliarovej šošovky je vypočítaný menej prepracovane, čo znamená jednoduchší výpočet.

Výsledok  Swim Control:

Zníženie plávajúceho efektu závisí na úrovni sofistikovanosti výpočtu geometrie okuliarovej šošovky. Čím prepracovanejší je výpočet, tým menší je plávajúci efekt.Varilux E series.jpg 

S DIGITAL SURFACING 

Technológia S Digital Surfacing je navrhnutá pre dosiahnutie bezkonkurenčnej presnosti a je chránená minimálne 5 patentmi. Okrem unikátneho výrobného procesu zahŕňa aj exkluzívne výrobné vybavenie pre poskytnutie špičkových lokálnych služieb. Vďaka unikátnej technológii S Digital Surfacing okuliarové šošovky Varilux Series môžu kontrolovať plávajúci efekt ako žiadne iné okuliarové šošovky na trhu.

Swim Control vyžaduje rovnakú výrobnú presnosť ako Nanoptix, zabezpečujúc počas spracovania povrchu presné uloženie predných aj zadných povrchov šošovky. S Digital Surfacing je unikátny a nevyhnutný postup pre všetky okuliarové šošovky Varilux Series.

Okuliarové šošovky Varilux E Design sú dostupné aj v dizajne eyecode. Viac o okuliarových šošovkách eyecode sa dozviete tu.
 


 


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu