Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY > Progresívne okuliarové šošovky Varilux
Progresívne okuliarové šošovky Varilux
Prirodzené videnie na všetky vzdialenosti
Ak máte viac ako 40 rokov a máte problémy s videním, pravdepodobne trpíte presbyopiou, bežnou postupnou stratou videnia do blízka. Máme však pre vás dobrú správu: súčasný výber okuliarových šošoviek je širší ako v minulosti. Nemusíte so sebou nosiť ďalšie okuliare na čítanie, ani nosiť okuliare s bifokálnymi šošovkami rozdelenými viditeľnou a neestetickou čiarou ako vaši rodičia.

Essilor LongArm magazin.jpg

Progresívne (multifokálne) okuliarové šošovky umožňujú hladký prechod z videnia do diaľky cez videnie do strednej vzdialenosti až po videnie do blízka a zároveň pokrývajú všetky prechodové korekcie. To znamená, že progresívne okuliarové šošovky majú odstupňovanú optickú mohutnosť a zmierňujú tak namáhanie očí a umožňujú čo najprirodzenejšie videnie.

Prvá progresívna okuliarová šošovka na svete bola šošovka Varilux (1959). Spoločnosť Essilor odvtedy uvádza novinky a nastavuje nové štandardy v kvalite starostlivosti o zrak presbyopických nositeľov. Každý dizajn okuliarových šošoviek Varilux prechádza radom prísnych testov, ktoré zabezpečujú optimálnu kvalitu prirodzeného videnia.

Predstavením nového radu Varilux S Series otvára spoločnosť Essilor novú stránku v dlhej histórii technologických prelomov. Od vynálezu progresívnych šošoviek, všetky generácie šošoviek na trhu zlepšovali ostrosť a kvalitu videnia, ale vždy museli čeliť kompromisom:


"Musím byť opatrný, keď idem dolu schodami."
"Keď pohybujem hlavou, cítim, že všetko sa hýbe." 

"Už nečítam tak rád, pretože musím stále pohybovať hlavou, aby som dobre videl."

S Varilux S Series sa dobré videnie stáva takým jednoduchým, takým prirodzeným. Už o tom vôbec nemusíte premýšľať! Objavte výhody Varilux S series kliknutím sem!

Progresívne okuliarové šošovky Varilux sú najčastejšie predpisovanými okuliarovými šošovkami na svete. Pre všetky okuliarové šošovky Varilux sa odporúča povrchová úprava Crizal Prevencia alebo Crizal Forte UV. Varilux odporúčajú nositelia okuliarov akými ste aj vy! 

Ak chcete spoznať prirodzené videnie na vlastné oči, navštívte svojho očného špecialistu. Ten vám poradí, aký dizajn Varilux je pre vás vhodný. Viac informácií o Varilux nájdete aj na www.varilux.sk.
Varilux X SeriesNajmodernejšie multifokálne okuliarové šošovky Varilux vám zaistia kvalitnejší prechod videnia v oblasti na dĺžku paže a ďalej. Neunikne vám žiadny detail!
Varilux garanciaUnikátna garancia Varilux zaručuje, že zákazník odíde z optiky vždy spokojný!
Varilux E DesignOkuliarové šošovky Varilux E Series rozširujú portfólio Varilux Series, prinášajú ľahkú adaptáciu pre ešte väčší počet nositeľov a pohodlné videnie pre všetkých presbyopov.
Varilux PhysioV roku 2006 boli na trh uvedené okuliarové šošovky Varilux Physio, ktoré predstavovali významný technologický pokrok a prvýkrát umožnili nositeľom spoznať jedinečný zážitok z videnia vo vysokom rozlíšení.
Varilux ComfortOkuliarové šošovky Varilux Comfort sú prispôsobené súčasným podmienkam. Umožňujú dynamické videnie pri zachovaní prirodzeného držania hlavy.
Varilux LibertyVarilux Liberty je okuliarová šošovka radu Varilux, ktorá vznikla na základe poznatkov o dizajne progresívnych okuliarových šošoviek.
Varilux StarterVarilux Starter - Prvý krok do sveta progresívnych okuliarových šošoviek.
Varilux AktivityPodobne ako je športová obuv predpokladom pre hranie tenisu, predpokladom pre určité činnosti je používanie okuliarových šošoviek s vlastnosťami, ktoré zaručujú maximálny zrakový komfort.

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu