Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Varilux Digitime
Doprajte očiam oddych od života v neustálom pripojení
V dnešnej dobe trávime veľa času pozeraním na obrazovku. Smartfóny, tablety, počítače a televízia sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Tieto digitálne zariadenia však vyžadujú od našich očí čoraz väčšie úsilie a námahu. Oči sa musia intenzívnejšie sústrediť, aby sa prispôsobili rôznym vzdialenostiam od obrazoviek a stále menším a viac rozpixelovaným znakom zobrazeným na obrazovkách. Tiež musia odolať odrazom z obrazovky a sú vystavené škodlivému modro-fialovému svetlu. 

Eyezen uzivatelia.png

Pred obrazovkami oči nikdy neprestanú odpočívať. Možno ste pocítili unavené alebo suché oči, alebo dokonca svrbenie aj bolesť ramien aj šije. Doprajte svojim očiam trochu oddychu.

OBJAVTE NOVÉ OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY URČENÉ PRE POUŽITIE PRED OBRAZOVKOU. 

Okuliarové šošovky na každý deň, ktoré uľavia vašim očiam a zároveň chránia váš zrak pre budúcnosť, obsahujú technológiu:

  • Light Scan - znižuje oslnivý odraz, zlepšuje kontrast a pomáha zabraňovať predčasnému starnutiu vašich očí. Doporučené s Crizal Prevencia.                   

Zvoľte si personalizované okuliarové šošovky Varilux Digitime eyecode pre maximálne zrakové pohodlie a prirodzené držanie tela pred počítačom. Pretože vaše oči sú jedinečné a zaslúžia si tie najlepšie riešenia. Okuliarové šošovky Varilux Digitime berú do úvahy individuálne parametre vašich očí aj okuliarového rámu – to všetko pre maximálne zorné pole.

Viac o okuliarových šošovkách Varilux Digitime sa môžete dozvedieť tu.$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu