Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY > Riešenia pre prácu s počítačom
Riešenia pre prácu s počítačom
Okuliarové šošovky Essilor Eyezen a Varilux Digitime
Vyskúšajte okuliarové šošovky Eyezen od Essilor! 

Počítače sa stali neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Väčšina ľudí strávi viac ako 2 hodiny pred rôznymi displejmi – doma, v práci alebo na verejne prístupných miestach.

Dlhé a neprerušené používanie počítača však spôsobuje stuhnutie svalov a namáha oči. V dôsledku toho sa znižuje schopnosť sústredenia a výkonnosť. 


Pocit únavy z dlhého používania monitora má rôzne dôvody:
 
Okuliarové šošovky Essilor Eyezen pre prácu s počítačom znižujú námahu očí a ponúkajú jasnejšie a pohodlnejšie videnie. 

 

V závislosti od vášho zrakového problému vám očný špecialista doporučí najlepšie prispôsobené korekčné okuliarové šošovky Essilor Eyezen alebo Varilux Digitime pre prácu s počítačom. 
Varilux DigitimeV dnešnej dobe trávime veľa času pozeraním na obrazovku. Smartfóny, tablety, počítače a televízia sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Tieto digitálne zariadenia však vyžadujú od našich očí čoraz väčšie úsilie a námahu.
Essilor EyezenPred obrazovkami oči nikdy neprestanú odpočívať. Možno ste pocítili unavené alebo suché oči, alebo dokonca svrbenie aj bolesť ramien aj šije. Doprajte svojim očiam trochu oddychu. Objavte nové okuliarové šošovky pre použitie pred obrazovkou.
Zafarbenie AmberelaxVyskúšajte Amberelax – špeciálne zafarbenie určené pre používateľov počítačov.

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu