Preskočiť pás s príkazmi
Prejsť na hlavný obsah
Essilor Slovakia > OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY
Okuliarové šošovky
Objavte kompletný sortiment okuliarových šošoviek Essilor
Okuliarová šošovka predstavuje jedinečnú kombináciu:
  • Povrch alebo dizajn: umožňujú korekciu zrakovej vady. Pre každý problém s videním existuje jeden dizajn, napríklad: jednoohniskové a progresívne okuliarové šošovky, individuálne prispôsobené okuliarové šošovky a okuliarové šošovky na prácu s počítačom
  • Materiál: hlavná súčasť okuliarovej šošovky. Jeho výber má vplyv na estetiku, hmotnosť a odolnosť hotovej okuliarovej šošovky
  • Vrstva: po nanesení na povrch okuliarovej šošovky vylepšuje jej vlastnosti, napríklad antireflexná vrstva, vrstvy proti zašpineniu a zahmlievaniu, vrstvy chrániace oči pred slnkom atď.
V spoločnosti Essilor vám vždy ponúkneme vhodné riešenie, bez ohľadu na váš vek alebo požiadavky na videnie! Pozrime sa na úplný sortiment riešení, ktoré ponúka spoločnosť Essilor!
Progresívne okuliarové šošovky VariluxPrvá progresívna okuliarová šošovka na svete Varilux, vynašli ju v roku 1959. Spoločnosť Essilor odvtedy uvádza novinky a nastavuje nové štandardy v kvalite starostlivosti o zrak presbyopických nositeľov.
Jednoohniskové okuliarové šošovkyJednoohniskové okuliarové šošovky sa používajú na korekciu refrakčných chýb, akými sú krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus.
Špeciálne okuliarové šošovkyUž takmer 150 rokov spĺňajú naše špeciálne okuliarové šošovky požiadavky pacientov s veľmi silnou ametropiou a teraz aj s presbyopiou, a ponúkajú efektívne a estetické riešenia.
PersonalizáciaEssilor ponúka okuliarové šošovky, ktoré sa plne prispôsobia potrebám každého nositeľa.
Povrchové úpravyPre maximálne komfortné videnie používajte okuliarové šošovky s antireflexnou vrstvou Crizal.
MateriályVýber materiálu má veľký vplyv na estetickosť, hmotnosť a odolnosť okuliarovej šošovky
Riešenia pre prácu s počítačomPočítače sa stali neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Pocit únavy z dlhého používania monitora má rôzne dôvody.
Riešenie pre vodičov - EyeDriveOkuliarové šošovky EyeDrive predstavujú nový štandard videnia pre šoférov. Jazdite bezpečne a nechajte svoje oči odpočívať!
Ochrana pred slnkom a tónovanieVyberte si z bohatej ponuky slnečných a farebných okuliarových šošoviek Essilor!

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS kanál
Vytlačiť
Vytlačiť
Poslať
Poslať priatelovi
PoklesNárast
Veľkosť textu