Vidieť viac. Zažiť viac.

Vďaka pochopeniu skutočnosti, že to pravé riešenie pre váš zrak vám môže pomôcť dosiahnuť v živote plného potenciálu, sme dosiahli pozíciu svetového lídra v tomto odbore.

 

Každý deň neúnavne posúvame hranice, aby sme splnili a predvídali potreby vášho videnia. Navrhujeme inovatívne riešenia pre váš zrak, šité našim klientom na mieru, pretože kvalitný zrak je zásadný pre kvalitný život.

Vďaka inováciám dosahujeme NAŠE CIELE

Naše oči sa od seba odlišujú tak ako naše odtlačky prstov. Aj naše životné štýly sú rôzne. Preto spoločnosť Essilor prináša riešenie pre vaše videnie, ktoré vám zlepšujú život a sú presne šité na mieru vašim potrebám.

Náš jedinečný inovatívny proces so zameraním na človeka: Technológia Live Optics ™ v kombinácii s našimi špičkovými výrobnými technológiami a tými najuznávanejšími profesionálmi v odbore starostlivosti o zrak, s ktorým nadväzujeme partnerstvo, nám umožňujú poskytovať tie najlepšie zážitky a služby, ktoré presahujú rámec okuliarových šošoviek.

žena

SKUTOČNÉ INOVÁCIE, KTORÉ NAOZAJ VIDÍTE a schvaľujete

Spoločnosť Essilor vyvinula technológiu LiveOptics TM, výskumnú metódu, ktorá sa zaoberá skúsenosťami ľudí s okuliarovými šošovkami v ich každodennom živote, aby ich znovu a znovu vylepšovala a inovovala. Spĺňame viac než len odborové štandardy. Spĺňame tie vaše.

Objavte, akým spôsobom práve vy tvoríte podstatu našich inovačných postupov.

muž

 

KOMPLETNÁ RADA RIEŠENIÍ, KTORÁ SA PLNE VENUJE VIDENIU KAŽDÉHO JEDNOTLIVCA

Každá okuliarová šošovka, ktorú vyrobíme, predstavuje kombináciu niekoľkých navzájom sa doplňujúcich technológií, ktoré upravujú váš zrak, chráni vaše oči pred svetlom a zlepšujú ostrosť videnia.