O nás

O nás

Schválené nositeľmi

Od roku 2004 uskutočňuje spoločnosť Essilor systematické testy, v ktorých nositelia okuliarov hodnotia hlavné značky Essilor ešte pred ich uvedením na trh. V spoločnosti Essilor začína návrh okuliarovej šošovky vždy najskôr podrobným štúdiom nositeľov okuliarov a pochopením ich konkrétnych potrieb.

O nás

Essilor Slovakia

Essilor pôsobí na Slovensku pod názvom Essilor Slovakia s.r.o. od roku 1997.  Počas doterajšej existencie si na slovenskom trhu neustále upevňuje svoju pozíciu lídra v oblasti očnej optiky. V tejto oblasti je tiež producentom všetkého, čo s očnou optikou súvisí.

O nás

Essilor International

Spoločnosť Essilor je popredný svetový výrobca korekčných okuliarových šošoviek. Úspech skupiny, ktorá má zastúpenie v 54 krajinách celého sveta, je výsledkom stratégie, ktorej hnacou silou je viac ako 160 rokov inovácií, výskumu a vývoja.

O nás

História Essilor

Už viac ako 160 rokov sa spoločnosť Essilor snaží prinášať nositeľom okuliarových šošoviek tie najlepšie a najinovatívnejšie riešenia pre zrak. Spoločnosť Essilor bola založená v roku 1972 zlúčením spoločností Esselte a Silor, ktoré v polovici 20. storočia dominovali francúzskemu trhu s okuliarmi.

O nás

Essilor

Pre nás, popredného výrobcu okuliarových šošoviek, ste na prvom mieste boli vždy vy, naši zákazníci. Preto už viac ako 160 rokov usilovne pracujeme na tom, aby ľudia videli lepšie. Svoju prácu robíme radi a s veľkým nasadením.