O nás

INOVATÍVNE OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY VARILUX OSLAVUJÚ TENTO ROK 60 ROKOV OD UVEDENIA NA TRH

Zdieľať na

V dnešnej dobe trpí 1,8 miliardy ľudí po celom svete vetchozrakosťou – prirodzeným javom, ktorý postupne zhoršuje videnia do blízka a sťažuje každodenné činnosti.

Po dlhý čas bolo najbežnejším riešením vetchozrakosti predpísanie bifokálnych okuliarových šošoviek. To však bolo spojené s množstvom komplikácií a užívateľov často trápili vedľajšie účinky, ako napríklad nepríjemné skoky v kvalite zraku a všeobecné narušenie každodenných aktivít.

V spoločnosti Essilor veria tomu, že výsledkom lepšieho zraku je lepší život. To je dôvodom, prečo vyvíjajú produkty pre zlepšenie zraku. A tento prístup im umožnil už v roku 1959 vytvoriť prvé progresívne šošovky Varilux. Odvtedy rozvíjajú partnerstvá s optikmi a naďalej určujú smerovanie budúceho vývoja. Všetky okuliarové šošovky Varilux sú navrhované vo Francúzsku a za posledných 40 rokov boli testované na viac než 12 000 nositeľoch. Pri výrobe okuliarových šošoviek spájajú ľudské vedomosti a špičkové inžinierstvo. Ich neustále inovácie sú výsledkom obrovského pracovného nasadenia mnohých vedcov. Výsledkom ich práce je napríklad až 30 patentov v jednej šošovke Varilux. Zákazníci a ich potreby sú pre spoločnosť Essilor všetkým. Aby vyhoveli každej individuálnej požiadavke, ponúkajú miliardu unikátnych ombinácií, ktoré dokonale napĺňajú potreby každého jednotlivého zákazníka. Vďaka tomu dosahujú okuliarové šošovky Varilux 96 % spokojnosti u nositeľov**.

Vďaka vašej dôvere v produkty Varilux môže Essilor naďalej zlepšovať zrak miliónov ľudí, ktorí tak majú
svetlejšiu budúcnosť.

Aj po 60 rokoch je Varilux stále neuveriteľne populárny ako medzi zákazníkmi, tak aj medzi
očnými špecialistami.

Je stále najžiadanejšou progresívnou okuliarovou šošovkou medzi zákazníkmi a je svetovou
jednotkou medzi výrobcami progresívnych okuliarových šošoviek.

Počas prvého aprílového víkendu sa uskutočnila oslava 60. výročia značky Varilux v Olomouci v prostredí hotela NH Collection Congress. Akcie sa zúčastnilo 300 hostí z radov odbornej verejnosti Českej aj Slovenskej republiky. Akciu sprevádzali odborné prednášky, vystúpenia zahraničného hosťa a taktiež večer nabitý zábavou, dobrým jedlom a nápojmi. Čerešničkou na torte bolo vystúpenie speváka Daniela Bártu.
Celým sobotným programom sprevádzal moderátor Ondřej Havlík, známy beatboxer. Svojimi vstupmi
bavil všetkých účastníkov akcie všetkých vekových kategórií. Veľmi si vážime vysokú účasť a
ďakujeme všetkým, ktorí s nami v tento deň oslávili významné jubileum značky Varilux. Dovidenia
nabudúce! Váš Essilor

Generálny riaditeľ R. Motyka s moderátorom O. Havlíkom
Odborné prednášky
Team Essilor

VISUM FUTURI - VARILUX 60 / Long